Baza inwestycji Nowe i planowane inwestycje budowlane INFO-INWEST

To idealna przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu, zabawy z dziećmi, uprawy ulubionych warzyw oraz spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Dzięki dogodnemu położeniu, dotarcie z centrum Siedlec do obiektu zajmuje klientom jedynie sześć minut. Co więcej, możliwość szybkiego dotarcia do STOP SHOP-u skutkuje tym, że nowy park handlowy stał się atrakcyjną alternatywą zakupową dla licznych mieszkańców okolicznych Otrzymuj Wiadomości Rozrywka W Indiach miejscowości. Niedaleko inwestycji znajduje się wjazd na obwodnicę miasta, blisko także do planowanego zjazdu i węzła budowanej autostrady A2 relacji Warszawa-Terespol. STOP SHOP posiada jasne, zorientowane na klienta podejście. Ze względu na wyraźne rozgraniczenie od często zatłoczonych centrów handlowych, oferujemy naszym oferty nie tylko gamę różnych marek, ale także bezstresowe zakupy z optymalnym połączeniem.

INFORMACJE O INWESTYCJI:

Blisko także kilka stawów oraz atrakcyjne trasy dla biegaczy, rowerzystów czy miłośników długich spacerów. Sukces STOP SHOP, który istnieje od 2006 roku, charakteryzują nasze ustandaryzowane kryteria. W STOP SHOP zwracamy uwagę na atrakcyjną mieszankę najemców międzynarodowych Xiaomi podąża za Huawei na czarnej liście USA – Wiadomości handlowe na żywo i krajowych, co oznacza, że ​​zakupy impulsowe są coraz częściej dokonywane ze względu na dużą frekwencję klientów. Jest tworzenie nowoczesnych przestrzeni, które – choć oddalone od zgiełku miasta – wciąż pozwalają na wygodne korzystanie z jego wszystkich zalet.

Nasze oferty

Już 350 międzynarodowych i krajowych firm stanową integralną część naszego wspólnego sukcesu. Łączymy szeroką gamę produktów tworzących synergie, z których każdy korzysta. Wszystkie budynki powstały z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów i nowoczesnych technologii. Dzięki dobrze zaplanowanym układom pomieszczeń oraz dużym przeszkleniom wnętrza są pełne naturalnego światła. Osiedle Białki jest ogrodzone, ma własną drogę wewnętrzną, a wjazd na jego teren będzie zabezpieczony bramą. W ok. 10 minut możesz dotrzeć samochodem do ścisłego centrum Siedlec i wygodnie korzystać z bogatej oferty gastronomicznej, kulturalnej czy rozrywkowej miasta.

Wszystkie lokalizacje STOP SHOP

  1. Gdy nie dysponujesz samochodem, możesz wygodnie korzystać z transportu publicznego – najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 150 metrów od inwestycji, niedaleko również do stacji PKP.
  2. Do 28 lokali przynależy po jednym miejscu w garażu i jednym miejscu parkingowym przed garażem, natomiast do 2 lokali przynależą po dwa miejsca parkingowe bez garażu.
  3. Nie będziesz mieć też żadnych problemów z parkowaniem samochodów – do każdego lokalu przynależą po dwa miejsca parkingowe (1 w garażu i 1 na podjeździe przed nim lub 2 na podjeździe).
  4. Ze względu na wyraźne rozgraniczenie od często zatłoczonych centrów handlowych, oferujemy naszym oferty nie tylko gamę różnych marek, ale także bezstresowe zakupy z optymalnym połączeniem.

Bezpośrednio z przestronnego, jasnego salonu możesz wychodzić do swojego prywatnego ogródka, czyli miejsca idealnego do odpoczynku na świeżym powietrzu. Nie będziesz mieć też żadnych problemów z parkowaniem samochodów – do każdego lokalu przynależą po dwa miejsca parkingowe (1 w garażu i 1 na podjeździe przed nim lub 2 na podjeździe). Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Białkach, w gminie Siedlce przy ul. W bezpośrednim otoczeniu inwestycji dominuje relaksująca zieleń i niska zabudowa jednorodzinna. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zdrowy klimat. Niedaleko znajdują się rozległe lasy Rezerwatu Przyrody Gołobórz, które gwarantują czyste powietrze o każdej porze roku.

Inne inwestycje w Siedlce, Białki

Zobacz logotyp swojej firmy przy setkach inwestycji.O szczegóły zapytaj swego opiekuna.

Dojazd do STOP SHOP Siedlce

Oficjalne otwarcie obiektu miało miejsce w dniu 26 marca 2020 roku. W przyszłości planowane jest uruchomienie przystanku autobusowego w bezpośredniej odległości od STOP SHOP-u. Jesteś naszym gościem, ale…możesz też zapamiętać skan na swoim konciei już zawsze zamawiać buty w idealnym rozmiarze. Wybierz rozmiar, a poinformujemy Cię e-mailem, jeśli będzie dostępny.

Energiczny zespół specjalistów w swoich inwestycjach stawia na funkcjonalne projekty, wysokiej jakości materiały oraz atrakcyjne lokalizacje budowanych nieruchomości. Spółka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferując im domy, w których mieszka się niezwykle komfortowo, spokojnie i beztrosko. Do 28 lokali przynależy po jednym miejscu w garażu i jednym miejscu parkingowym przed garażem, natomiast do 2 lokali przynależą po dwa miejsca parkingowe bez garażu. Osiedle Białki to kameralna, ale i nowoczesna enklawa, która opiera się na znakomicie przygotowanym projekcie.

Inwestycja obejmuje łącznie 15 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, czyli 30 lokali. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 84,5 m². Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny – na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, przedsionek i łazienka, natomiast na piętrze mieszczą się trzy pokoje i druga łazienka. Traders Trust broker Forex-przegląd i informacje na temat Traders Trust Inwestycja jest zlokalizowana w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy. Jej położenie łączy wygodny dostęp do pełnej infrastruktury Siedlec z sąsiedztwem atrakcyjnych terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowany jest Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach, co stanowi duże udogodnienie dla rodzin z dziećmi.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje przede wszystkim bardzo wygodny dostęp do pełnej infrastruktury Siedlec. Do samego centrum miasta możesz dojechać samochodem lub komunikacją miejską w ok. 10 minut. W STOP SHOP jesteś w dobrym towarzystwie.

STOP SHOP Siedlce to miejsce kompleksowych zakupów z bogatą ofertą znanych marek, oferujące szeroki wybór odzieży, obuwia, artykułów sportowych, elektronicznych, drogeryjnych, spożywczych oraz produktów do majsterkowania. Już 350 najemców przyczynia się do sukcesu STOP SHOP. Tutaj możesz znaleźć przegląd naszych branż. STOP SHOP Siedlce to park handlowy położony przy ulicy Łukowskiej 111, bezpośrednio przy obwodnicy Siedlec i skrzyżowaniu z drogą krajową numer 2.

Przystanek PKP, przystanek autobusowy oraz wjazd na obwodnicę miasta, a od planowanego zjazdu i węzła budowanej autostrady A2 relacji Warszawa-Terespol dzieli Cię zaledwie 4,5 km. Bez problemu będziesz korzystać z bogatej oferty kulturalnej, sportowej, gastronomicznej czy handlowej Siedlec i całego regionu. Oszczędzisz również mnóstwo czasu na codziennych podróżach do pracy. Gdy nie dysponujesz samochodem, możesz wygodnie korzystać z transportu publicznego – najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 150 metrów od inwestycji, niedaleko również do stacji PKP. Kameralne osiedle tworzy 15 budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Każdy z lokali ma ok. 84,5 m² powierzchni i wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Join The Discussion

Compare listings

Compare